UUS!!! Puuvillane poekott enda disainiga

9.9012.90

UUS toode, hea värvivalik!
Trendikas, lihtne ja keskkonnasäästlik poekott. Valmistatud 100% puuvillast.

Kodulehel on lisatud värvid, mis on meil kohapeal olemas. Kui soovid mingit teist tooni poekotti, küsi julgelt – leiame!

Vajad suuremat kogust kui 5-10tk? Kirjuta ;).

Koti mõõtmed:
Keskmise mõõduga sangad (sanga ühest kinnitusest teiseni on 67cm).
Mahutavus 10 liitrit.
Mõõtmed: 38x42cm.

Parajalt mugav, et ka igapäevaseid asju üle õla kaasas kanda:)

Kuidas kujundada:
1. Valige värv.
2. Vajutage “CUSTOMIZE“.
3. Valige trükimeetod. Näiteks “Flokk-trükk” ja “Pimedas helendav trükk” võimaldavad lisada vaid tekste. “Digitaalne trükk” laseb lisada nii enda pilte, disaine kui ka tekste.
4. Lisage tekste (valida on paljude kirjastiilide hulgast), pilte, elemente nii ette kui taha (NB! Hind sisaldab kotti koos trükiga esiküljel. Kui lisate ka teisele küljele trüki, siis maksab see täiendavalt 7,5€).
Ja veel üks NB!:) – see, et kujunduse piltidel on koti sang trükiasukohal ees, ei tähenda, et me päriselt kah sealt trükime. Me teeme ikka normaalselt, ära lase heal pildil oma kujundamist segada;).
5. Kui disain on valmis, vajutage “Lisa ostukorvi”.
6. Kogu lugu🙂, nüüd jääb vaid ost vormistada või otsida veel lisaks ka mõni muu toode, mida personaliseerida.

Kui sul on disain pildina, millel on taustaks valge ruut, siis ära muretse – vaikimisi jätame selle trükkimata ja pusale läheb kõik muu peale valge värvi. Samas peab arvestama, et valge värvi saab nö välja lülitada korraga – ehk siis kui disain eeldab siiski mingisugust valget, aga taustal olevat ruutu ei soovi,siis peaks faili üles laadima taustata .png kujul või kasutama tekste. Aga kui soovite lihtsalt pilti – palun väga, sobivad nii .jpg/.jpeg kui ka .png failid:).

Materjal: 100% puuvill.

Materjali paksus: 140 g/m2.

 

Võrdle
Tootekood: - Kategooriad: , ,
etEstonian