Organic cotton + VEGAN pusa lastele

35.0038.00

Moodsa lõikega kapuutsiga pusa lastele. Valmistatud orgaanilisest puuvillast ja taaskasutatud polüestrist, äärmiselt mõnus, pehme ja vastupidav pusa. Pikem ja veidi kitsam lõige, uued ja eriti moodsad värvid:).
Hetkel kohapeal olemas 2 värvi, teised 8 tk tellimisel. Küsi lisa!

 

Ensüümtöötlus teeb pealispinna ideaalselt siledaks ja pehmeks.
Varrukaotstes ja all servas soonik.
Õlaõmblused teibitud, selja osas on half-moon.
No-label solution – sobib ideaalselt re-brändinguks.
Kaeluses on ainult suuruse silt.
Pusa on VEGAN.

 

Kuidas kujundada:
1. Valige värv ning sobiv suurus.
2. Vajutage “CUSTOMIZE“.
3. Valige trükimeetod. Näiteks “Flokk-trükk” ja “Pimedas helendav trükk” võimaldavad lisada vaid tekste. “Digitaalne trükk” laseb lisada nii enda pilte, disaine kui ka tekste. Kuigi antud toote foto seljal jääb kapuuts kujundamisel veidi ette, siis kujundage siiski vastavalt ettenähtud kastidele – sätime disaini siiski õigesse kohta ja otse;).
4. Lisage tekste (valida on paljude kirjastiilide hulgast), pilte, elemente nii ette kui taha (NB! Hind sisaldab pusa koos trükiga esiküljel. Kui lisate ka seljale trüki, siis maksab see täiendavalt 7,5€).
5. Kui disain on valmis, vajutage “Lisa ostukorvi”.
6. Kogu lugu🙂, nüüd jääb vaid ost vormistada või otsida veel lisaks ka mõni muu toode, mida personaliseerida.

 

Kui sul on disain pildina, millel on taustaks valge ruut, siis ära muretse – vaikimisi jätame selle trükkimata ja pusale läheb kõik muu peale valge värvi. Samas peab arvestama, et valge värvi saab nö välja lülitada korraga – ehk siis kui disain eeldab siiski mingisugust valget, aga taustal olevat ruutu ei soovi, siis peaks faili üles laadima taustata .png kujul või kasutama tekste. Aga kui soovite lihtsalt pilti – palun väga, sobivad nii .jpg/.jpeg kui ka .png failid:).

Materjal: 85% orgaaniline puuvill & 15% taaskasutatud polüester.

Materjali paksus: 280 g/m2.

Laste mudel.

Võrdle
Tootekood: - Kategooriad: ,
etEstonian