UUS!!! Organic cotton pusa lastele

36.00

Mõnus ja pehme pusa lastele. Valmistatud orgaanilisest puuvillast ja taaskasutatud polüestrist, äärmiselt mõnus, pehme ja vastupidav pusa. Väge ägedad värvid.
Hetkel kohapeal olemas 3 värvi, aga kokku valikus lausa 17 värvi! Küsi lisa!

 

Ensüümtöötlus teeb pealispinna ideaalselt siledaks ja pehmeks.
Varrukaotstes ja allservas soonik.
Õlaõmblused teibitud.
Pusa on orgaanilisest puuvillast ning taaskasutatud polüestrist.
Keskmisest natuke paksem kangas – lausa 300g/m2.

 

Kuidas kujundada:
1. Valige värv ning sobiv suurus.
2. Vajutage “CUSTOMIZE“.
3. Valige trükimeetod. Näiteks “Flokk-trükk” ja “Pimedas helendav trükk” võimaldavad lisada vaid tekste. “Digitaalne trükk” laseb lisada nii enda pilte, disaine kui ka tekste. Kui disaini paigutamisel jääte veidi hätta, siis ärge muretsege – me teeme reeglina kerged korrektuurid asetuses, et kõik oleks ilus ja otse;).
4. Lisage tekste (valida on paljude kirjastiilide hulgast), pilte, elemente nii ette kui taha (NB! Hind sisaldab pusa koos trükiga ühel küljel. Kui lisate ka disaini mõlemale küljele, siis maksab see täiendavalt 7,5€).
5. Kui disain on valmis, vajutage “Lisa ostukorvi”.
6. Kogu lugu🙂, nüüd jääb vaid ost vormistada või otsida veel lisaks ka mõni muu toode, mida personaliseerida.

 

Kui sul on disain pildina, millel on taustaks valge ruut, siis ära muretse – vaikimisi jätame selle trükkimata ja pusale läheb kõik muu peale valge värvi. Samas peab arvestama, et valge värvi saab nö välja lülitada korraga – ehk siis kui disain eeldab siiski mingisugust valget, aga taustal olevat ruutu ei soovi,siis peaks faili üles laadima taustata .png kujul või kasutama tekste. Aga kui soovite lihtsalt pilti – palun väga, sobivad nii .jpg/.jpeg kui ka .png failid:).

Materjal: 85% orgaaniline puuvill & 15% taaskasutatud polüester.

Materjali paksus: 300 g/m2.

Laste mudel.

Võrdle
Tootekood: - Kategooriad: ,
etEstonian