UUS!!! Orgaanilisest puuvillast naiste klassikaline pusa

37.9038.00

UUS trendikas mudel naistele!
Trendikas klassikaline ümmarguse kaelusega naiste pusa. Valmistatud orgaanilisest puuvillast ja taaskasutatud polüestrist, äärmiselt mõnus ja pehme pusa. Pikem lõige, uued moodsad värvid:).
Hetkel saadaval kohapeal kolmes toonis, teised 17 tk tellimisel. Küsi lisa!

Kaeluses silt “Hi, I´m organic
Mõnusalt pehme
ja puuvillane, seest uhutud materjal.

Tegemist on naiste mudeliga. Kohapeal suurused XS, S ja M, aga tellida saame kuni 3XL suurusteni. Samas on kohapeal olemas unisex 😉 mudeli suurused XS-XL.

Kuidas kujundada:
1. Valige värv ning sobiv suurus.
2. Vajutage “CUSTOMIZE“.
3. Valige trükimeetod. Näiteks “Flokk-trükk” ja “Pimedas helendav trükk” võimaldavad lisada vaid tekste. “Digitaalne trükk” laseb lisada nii enda pilte, disaine kui ka tekste.
4. Lisage tekste (valida on paljude kirjastiilide hulgast), pilte, elemente nii ette kui taha (NB! Hind sisaldab pusa koos trükiga esiküljel. Kui lisate ka seljale trüki, siis maksab see täiendavalt 7,5€).
5. Kui disain on valmis, vajutage “Lisa ostukorvi”.
6. Kogu lugu🙂, nüüd jääb vaid ost vormistada või otsida veel lisaks ka mõni muu toode, mida personaliseerida.

Kui sul on disain pildina, millel on taustaks valge ruut, siis ära muretse – vaikimisi jätame selle trükkimata ja pusale läheb kõik muu peale valge värvi. Samas peab arvestama, et valge värvi saab nö välja lülitada korraga – ehk siis kui disain eeldab siiski mingisugust valget, aga taustal olevat ruutu ei soovi,siis peaks faili üles laadima taustata .png kujul või kasutama tekste. Aga kui soovite lihtsalt pilti – palun väga, sobivad nii .jpg/.jpeg kui ka .png failid:).

Materjal: 80% orgaaniline puuvill & 20% taaskasutatud polüester.

Materjali paksus: 280 g/m2.

Naiste mudel.

Võrdle
Tootekood: - Kategooria:
etEstonian