KKK

Siia oleme koondanud enim selgitust vajavate küsimuste vastused.

Kui aga siit otsides siiski jääb midagi selgusetuks, kirjuta julgelt meile info@kujunda-ise.ee ja me vastame hiljemalt järgmisel tööpäeval..

Kuidas see värk siin töötab?

Väga lihtsalt. Leia toode, kas t-särk, kruus või midagi muud, vali endale sobiv suurus ja värv (kui on valikus) ning vajuta nuppu “CUSTOMIZE”. Seejärel saad valida mitme erineva trükimeetodi vahel (flokk-trükk, pimedas helendav trükk ja digitaalne trükk) – lisada tekste, erinevaid kujundeid või üles laadida enda pilt või valmis disaini. NB! Enda foto või disaini üleslaadimiseks tuleb valida trükimeetod “Digitaalne trükk”. Kui kõik on nii kui peab, vajuta “Salvesta” ning peale natukese aja ootamist “Lisa ostukorvi”. Ja ongi valmis, saab minna kas uusi tooteid valima või otse ostu vormistama.

Kui kiirelt ja kuidas kauba kätte saab?

Laos olevad kaubad trükime ja paneme posti reeglina kas samal või järgmisel tööpäeval. Saatmiseks kasutame SmartPosti ja Omniva pakiautomaate, nii et tavaliselt on pakk kohal 1-3 päeva peale tellimuse kinnitamist. Samuti on võimalik kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla. Kõrghooajal võib ette tulla mõnepäevaseid viivitusi.

Sain tellitud kauba kätte, aga värvitoon ei ole päris sama, mis ma tellisin. Miks?

Sellel võib olla mitu põhjust. Esiteks, kuna heledatel t-särkidel kasutame sublimatsioonitrükki ja meie kasutatavad särgid on 35% osas puuvillast (ja puhas puuvill ei ole parim lahendus antud trükiliigiks) ja 65% polüestrist, siis tulenevalt sellest võib trükk tunduda veidi tuhmim, kuid seda siiski väga vähe. Kuna särgid on ka erinevat tooni, siis näiteks annab natukene toonile teist jumet ka särgi enda värv – näiteks kollasele särgile oranži trükkides on oranž päris elus veidikene teine. Vahe on väike, kuid siiski olemas.

Teine asi värvide võimaliku erinevusega tuleneb seadme ekraanist, millest meie kodulehte vaatate. Meil on samuti kontoris mitu erinevat kuvarit, nutiseadmed jne ja pea igaühel neist paistavad värvid natukene erinevad.

Kui palju maksab transport?

Transpordi hinna on paika pannud meie vastavad partnerid – Omniva 2,89€ ja SmartPost 2,59€. Aga kui tellite vähemalt 25€ eest, on transport alati tasuta.

Katkestasin tellimuse netipangas, aga sooviksin oma disainitud toodet siiski tellida. Mis nüüd?

Pole hullu, vabalt võib ümber mõelda või PIN koodi ootamatult ära unustada. Kui nii juhtub, siis saadame Teie e-mailile automaatselt vastava teate koos infoga, kuhu tellimuse eest maksta ja mida selgituse lahtrisse kirjutada. Ja siis käitleme seda tellimust edasi nii, nagu oleksite kohe alguses valinud “Tasun pangaülekandega”. Lihtne!

Kuidas peaksin särke, kruuse ja pusasid pesema?

T-särke, pusasi ja muid riideid võite pesta 40 kraadiga pesumasinas, kuid enne pesumasinasse paigutamist pöörake need palun pahupidi. Tooted, mis on trükitud kuumpresskiledega, ei ole sobivad kuivatitesse panemiseks. Enamus kruuse on nõudepesumasinas pestavad, täpsem info on kirjas iga toote juures eraldi.

Kas tellimusel on miinimum - või maksimumkogus?

Ei. Võite tellida täiesti vabalt ainult ühe toote ja samas suudame toota vajadusel ka 100 või 1000 t-särki, pusa, kruusi või ka muud. Lihtsalt see võtab veidi rohkem aega. Suuremate koguste puhul täpsema info ja pakkumise saamiseks kirjutage info@kujunda-ise.ee.

Misasi see "sublimatsioontrükk" on?

Sublimatsioontrüki puhul “gaasitatakse” trükivärvid konkreetse toote sisse, nii et need ei jää käega katsudes tunda ning näiteks särkide ja pusade puhul säilib kanga hingavus. Kruuside ja puzzlede puhul hingavus pole nagunii teemaks:), aga samamoodi ei ole pealetrükitud kujutised/pildid käega katsudes kuidagigi tunda. Täpsemalt saate lugeda erinevate trükimeetodite kohta siit.

Mul on endal hästi ilus tass, kas sellele kah midagi printida saaks?

Kahjuks mitte. Sublimatsioonitrükiks sobivad vaid spetsiaalsed kruusid ning ka neid peab hoole ja armastusega enne printimist hoidma, et lõppkvaliteet saaks parim. Seega kruusidest on valikus vaid meie enda pakutu. Kui aga on väga konkreetne soov mõne tassi järgi, mida meil valikus veel pole, siis kirjutage meile ja võimalik, et leiame sobiva lahenduse.

etEstonian