Tere tulemast Kujunda-ISE.ee-sse!

Oleme t-särke, tasse ja veel paljutki muud trükkinud juba aastast 2014. Otsime pidevalt uusi lahendusi ning hoiame silmad-kõrvad lahti trükitööstuse uutel lahendustel. Meie valikus on nii lihtsad tassid, särgid, pusad kui ka puzzled, kuid otsime alati ka out-of-the-box tooteid ja lahendusi.

“Anname endast parima, et ka kõige keerulisem soov saaks lihtsa lahenduse ja et kõige lihtsam asi ei oleks liiga keeruline.”

Miks valida kujunda-ISE.ee?

Tee ise kujundus

Meilt saad lihtsa vaevaga kujundada just sulle sobiva disainiga t-särgi, personaalse pühendusega kohvitassi või miks mitte ka ämma pildiga puzzle.

100% turvaline ostuprotsess.

Koostöös Montonia Finance UAB-iga saavad meie e-poest osta kiirelt ja turvaliselt kõikide Eesti pankade kliendid.

Kiire tootmine ja transport.

Laos olevad tooted trükime ja saadame välja 2-4 tööpäeva jooksul.

Suuremad kogused?

Kujunda-ISE.ee on küll ehitatud väiksemate eritellimuste ladusaks tellimiseks ja tootmiseks, kuid vajadusel suudame toota ka suuremaid koguseid, nt 50, 200 või 1000 ühesugust t-särki, pusa, polo, kruusi või mütsi.

Regulaarsed tellimused

Sul on mõte, mida müüa, aga tootmiseks pole endal aega ega ruumi? Võtame vastu ka regulaarseid custom made tellimusi – teeme toote valmis alles siis, kui klient on sulle vastava tellimuse edastanud. Kirjuta meile, mõtleme midagi välja:).

Moodne tehnoloogia

Erinevad tooted ja materjalid vajavad erinevaid tehnoloogiaid. Kasutame oma töös nii sublimatsioonitrükki, kuumpresstrükki, siiditrükki kui ka vähestena Eestis uusimat ja moodsamat lahendust – DTG print. Loe lähemalt trükimeetoditest.

Lisa kommentaar